Par mums

Jebkuram biškopim laiks ir nevis nauda, bet medus!

Bišu saime kā uzņēmums ir dibināts pavisam nesen, tomēr biškopības nozarē darbojās jau vairākās paaudzēs.

Inventāram biškopībā ir īpaši liela nozīme, un tomēr tā specifiskās nianses un tik šauras nozares īpatnības dēļ, veikali, kur varētu, un var iegādāties biškopības inventāru nav nemaz tik daudz. Un arī esošie ir izvietoti diezgan lielos attālumos. Dažkārt ir nācies šķērsot visu Latviju, lai iegādātos kādu inventāru vai tā elementu.

Jebkuram biškopim laiks ir nevis nauda, bet medus!

Bites negaidīs, un to aprūpei ir jāvelta daudz laika, tāpēc arī mums, radās nepieciešamība kaut ko mainīt, lai sekmīgi turpinātu aprūpēt bišu saimes un nodrošināt visu biškopības darbu ar inventāru.

Zemgales reģionā biškopības inventāra veikalu nav daudz, tāpēc nolēmām riskēt! Turklāt, kā priekšrocību salīdzinājumā ar citiem veikaliem vēlējāmies veicināt tādu praksi, ka viss piedāvājumā esošais inventārs ir uz vietas, līdz ar to, biškopis var aplūkot, aptaustīt un saprast vai tas ir tas, ko vēlas un kas nepieciešams.

Kāpēc Bišu Saime?

Mēs darbojamies tikpat ātri un ražīgi kā bitītes, tāpēc bez ilgām pārdomām nolēmām sevi dēvēt un pieskaitīt kā piederīgos ražīgai bišu saimei.

Mūsu mērķis ir:
gūt stabilu vietu biškopības inventāra tirgū. Pateicoties kvalitatīvam inventāram, nodibināt ilglaicīgu sadarbību ar biškopjiem ne tikai no Latvijas, bet arī no kaimiņvalstīm.

Gaidām Jūs ciemos, lai par visu iepriekš teikto, Jūs varētu pārliecināties paši!

Sadarbības partneri

            

Izmanto iespēju!

Saņem atbalstu Bišu saimes piedāvātajam sortimentam un attīsti savu saimniecību.
Wishlist 0
Continue Shopping